ENERSOL SCRS-85DM - це потужний дизельний генератор, який відповідає всім вимогам промисловості. Його максимальна потужність становить 85 кВА/68 кВт, а номінальна - 80 кВА / 64 кВт, що робить його ідеальним рішенням для ваших енергетичних потреб.
Генератор працює на швидкості 1500 об/хв, що забезпечує стабільне живлення навіть при високих навантаженнях. Оснащений водяним охолодженням і дизельним двигуном Ricardo з чотирма циліндрами, цей генератор забезпечує надійність і довговічність в експлуатації.
Паливний бак містить 115 літрів палива, що забезпечує автономну роботу генератора більше 8 годин. Крім того, масляна система об'ємом 12 літрів забезпечує надійне змащення усіх деталей двигуна.
Генератор має габарити 2350x950x1250 мм і важить 1194 кг. Незважаючи на свою велику потужність, цей генератор володіє компактними розмірами, що робить його ідеальним для розташування в будь-якому місці.
Ми постійно модернізуємо та оновлюємо свою продукцію, тому деякі параметри можуть незначно змінюватись. Рекомендуємо уточнювати деталі перед замовленням.
Зверніться до нас зараз, щоб дізнатися більше про ENERSOL SCRS-85DM і наші інші дизельні генератори!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Турция |
| Время непрерывной работы | 8 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальная мощность | 66 кВт |
| Напряжение | 400 В |
| Номинальная мощность | 60 кВт |
| Полная мощность | 85 кВА |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 54 |
| Тип топлива | Дизельное |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Защитный кожух | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1194 кг |
| Высота | 1250 мм |
| Длина | 2350 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 1500 об/мин |
| Количество цилиндров | 4 |
| Марка двигателя | RICARDО |
| Объем масляной системы двигателя | 12 л |
| Объем топливного бака | 115 л |
Информация для заказа
- Цена: 440 910 ₴

