
Контролер RGBW OEM 24А-2.4G-Touch білий (6A * 4канала)
548 ₴
- В наличии
- Код: 00-00003833
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контролер RGBW OEM 24А-2.4G-Touch застосовується для управління колірною гамою, яскравістю світіння та попередньо встановленими виробником програмними режимами роботи світлодіодних стрічок. Дана модель має чотири канали, кожен з силою струму у 6 А. Потужність виробу дорівнює 288 Вт, робоча напруга становить 12 В.
Контролер поставляється споживачам разом з пультом дистанційного керування. Управління здійснюється по радіосигналу. На пульті є набір сенсорних кнопок та колірне кільце для плавного підбору відтінку світіння. Число зон управління моделі – 1.
Контролер виконаний на стандартному рівні виконання. Гарантійний термін на нього становить 6 місяців.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00003833 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 4 канала |
| Назва | Контролер RGBW OEM 24А-2.4G-Touch білий (6A * 4канала) |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 288 W |
| Пульт керування | Сенсорний |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | RGB контролери 12-24V |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 24A (6A/канал) |
| Тип управления | Радіо (RF) |
| Ціна | 12.32 |
Информация для заказа
- Цена: 548 ₴


