
Світильник світлодіодний Biom UNI-2-S32W-5 32Вт квадратний 5000К
302 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 00-00022821
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Цей універсальний світлодіодний світильник має потужність 32 Вт, що еквівалентно 280 Вт для лампочки розжарювання. Його робота заснована на світінні діодів типу SMD2835, які випромінюють нейтральне світло з колірною температурою 5000 К.Виріб має квадратну форму, розсіювач матовий і пофарбований у білий колір. Напруга живлення становить 85-265 В, світловий потік – 3200 лм, а світлова віддача – 100 лм/Вт. Кути світіння доходять до 180°, а індекс передачі кольору дорівнює 80 одиниць. Модель може встановлюватися накладним або вбудовуваним способом і підходить для посадочних отворів діаметром 50-210 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Тип светодиодов | SMD |
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 220х220х20 |
| Еквівалентна потужність | 280 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 180 |
| Материал арматуры | Алюминий |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 32 W |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | AC 85-265 V |
| Розмір посадковий | 50-210 |
| Световая отдача | 100 Lm/W |
| Световой поток | 3200 Lm |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма светильника | Квадратні |
Информация для заказа
- Цена: 302 ₴


