
Світильник світодіодний Biom DL-R102-80-5 5000K 80Вт без д/у
901 ₴
- В наличии
- Код: 00-00023380
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Даний світлодіодний світильник розсіяного світла має круглу форму білого кольору. Потужність виробу становить 80 Вт, що еквівалентно 720 Вт у перерахунку на лампу розжарювання. Світильник випромінює світловий потік у 6400 лм, забезпечуючи кути розльоту променів до 170° і світловіддачу 80 лм/Вт. Відтінок світіння 5000 К (нейтральне біле), індекс передачі кольору – 80 одиниць. Напруга живлення – 175-265 В. Арматура виробу виготовлена з металу, плафон – з полікарбонату. Клас захисту – IP20.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 480х55 |
| Еквівалентна потужність | 720 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 80 W |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 6400 Lm |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип управления | Механічний |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
Информация для заказа
- Цена: 901 ₴







