Потужність номінальна, кВт 10
Потужність максимальна, кВт 11
Напруга , 220/380
Однакова потужність при 220В або 380В так
Частота, Гц 50
Тип генератора безщітковий, двополюсний
Коефіцієнт потужності 1
Автомат захисту так
Регулятор обертів так
Модель двигуна R670
Робочий об'єм двигуна , см 670
Тип палива бензин
Число оборотів двигуна, об/хв 3600
Кількість тактів двигуна 4
Кількість циліндрів двигуна 2
Об'єм масляного картера 1,9
Тип охолодження повітряне
Місткість паливного бака, л 30
Система запуску ручна/електро
Наявність акумулятора так
Наявність розетки постійного струму на 12В для заряджання акумулятора так
Наявність порту для підключення автоматичного запуску (АВР) немає
Розетка для виходу змінного струму 16A, 1шт. 380В
Розетка для виходу змінного струму 32А, 1шт. 220В
Інформаційний дисплей (Вольтметр, Амперметр, Лічильник мотогодин) так
Сталева посилена рама так
Транспортувальний комплект так
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 820х595х685
Маса, кг 150
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TARLAN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 3 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 11 кВт |
| Напряжение | 400 В |
| Номинальная мощность | 10 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Защитный кожух | Нет |
| Режимы запуска | Электростартер |
| Счетчик моточасов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 150 кг |
| Высота | 595 мм |
| Длина | 820 мм |
| Ширина | 685 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3600 об/мин |
| Количество цилиндров | 2 |
| Марка двигателя | R670 |
| Объем двигателя | 670 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.9 л |
| Объем топливного бака | 30 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 150 |
| Габаритні розміри (Д * Ш * В) см | 82*60*69 |
| Гарантійний термін, років | 3 |
| Макс. потужність, кВт | 11 |
| Матеріал обмотки альтернатора | мідь |
| Напруга, В | 380 |
| Номінальна потужність, кВт | 10 |
| Об'єм двигуна,cm3 | 670 |
| Об'єм паливного бака, л. | 30 |
| Тип запуска | Ручний/Ел.стартер |
| Частота Гц | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 110 000 ₴

