
МАГНИТ F800 ПОИСКОВЫЙ ОДНОСТОРОННИЙ + КОМПЛЕКТ В ПОДАРОК (РУКАВИЦЫ, ВЕРЕВКА, КАРАБИН)
4 320 ₴
- В наличии
- Код: D125-H28
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пошуковий магніт f800 використовується як дуже потужне магнітне кріплення і пошуковий пристрій. Застосування бічного винт-кольца збільшує ефективність роботи і вірогідність успішного витягання об'єкту. Пошуки можна проводити в різних умовах і тривалий час. Магніт скидається з моста або човна на дно водойми в тому місці, де передбачається знаходження об'єкту. Спрацьовує сила зчеплення і залишиться тільки підняти металевий "улов" на поверхню. Пристрій закидається чимдалі від кромки води, а витягнути його на берег можна за допомогою троса, який кріпиться до торцевого винт-кольцу. Пошуковий магніт ф 800 дозволяє знайти предмети в глибоких морях, озерах або річках. Досвідчені пошукові системи рекомендують укрутити рим-болт в наскрізний отвір убік до предмета, для цього можна використати металевий шматок арматури, який протягується в саме кільце від рим-болта. Таким чином, можна змінити вектор сили і легше відірвати магніт. Численні випробування фізичних і технічних параметрів магнітів "ONYX" підтвердили їх високу якість і переваги перед конкурентами на ринку України. Тому ви можете бути уверенны, що пошуковий магніт f800 стане надійним помічником в пошуку різних об'єктів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONYX |
| Страна производитель | Польша |
| Вид магнита | Постоянный |
| Покрытие | Никель |
| Форма магнита | Диск |
| Диаметр | 125 мм |
| Высота | 28 мм |
| Вес | 2.69 кг |
| Сила сцепления | 800 кг |
| Коррозионная стойкость | Высокая |
Информация для заказа
- Цена: 4 320 ₴

