Пошуковий ліхтар 60Вт з акумулятором
6 316,40 ₴
- Нет в наличии
- Код: EH-PSF60
Пошуковий ліхтар 60Вт з акумуляторомНет в наличии
6 316,40 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пошуковий ліхтар 60Вт з акумулятором EH-PSF60 бренду Electro House - зручний ручний ліхтарик, що підтримує три режими яскравості. Він може працювати тривалий час від однієї зарядки (6-8 годин). Комплектується блоком живлення 4,2 В 1А. ліхтарик міцний і досить легкий, його корпус виготовлений з алюмінію й ABS пластику. Пошуковий ліхтар 60Вт з акумулятором має тривалу гарантію і розрахований на інтенсивну експлуатацію.
Акумулятори витягуються, якщо маєте бажання можна замінити розряджені на заряджені. Важливо! Акумулятори повинні встановлюватися строго відповідно до полярності! Будьте уважні при установці акумуляторів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Тип диода | COB |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2000 mAh |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колiр | чорний |
| Материал | Алюминий |
| Напряжение | 100-240В |
| Мощность | 60Вт |
| Световой поток | 80 Лм |
| Степень защиты IP | IP54 |
| Технічні особливості | Функція димування |
| Тип аккумулятора | Li-ion 18650 |
Информация для заказа
- Цена: 6 316,40 ₴
