
Пульт дистанційного керування для світлодіодної стрічки RGB
117,04 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-STR-CONRGB
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пульт дистанційного керування для світлодіодної стрічки RGB EH-STR-CONRGB бренду Electro House призначений для управління світлодіодною стрічкою, забезпечуючи можливість вибору різних кольорів та режимів освітлення. З його допомогою ви зможете легко змінювати настрій у кімнаті, створюючи яскраве та м'яке освітлення. Пульт виконаний у білому кольорі та виготовлений із міцного пластику, що гарантує довгий термін служби та зручність у використанні. Цей аксесуар стане незамінним доповненням до світлодіодної стрічки, дозволяючи насолоджуватися повним спектром можливостей кольорового освітлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Колiр | білий |
| Число каналов | 3 |
| Количество контрольных зон | 1 |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 12-24V DC |
| Номінальний струм In | 6 A |
| Панель керування | Кнопка |
| Мощность | 72Вт |
| Тип управления | Інфрачервоний |
Информация для заказа
- Цена: 117,04 ₴

