Стягування кабельне біле 3.6×250 EH-K-0041 від виробника ElectroHouse виконане у вигляді стяжної стрічки, яка має пряме призначення, - стягання і зв'язування електропроводів в пучки. Є корисним електротехнічним виробом для багатьох електромонтажних робіт, особливо при прокладенні електрокабельних магістралей. Також хомут пластиковий можливо використати і для інших цілей, у тому числі і для маркіровки різних виробів. Часто вона незамінна на виробництві, в побуті, господарстві і інших сферах. Зроблений хомут стяжний з нейлону, який характеризується гнучкими, зносостійкими і протипожежними властивостями. Витримує високі і низькі температури, вплив вібрацій і механічних навантажень і так далі. Його можливо застосовувати на вулиці, оскільки вона переносить атмосферні опади.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 250 мм |
| Довжина стяжки | 0,25 м |
| Колiр | білий |
| Количество в упаковке | 100 шт. |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 3,6х250 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 3 мм |
- Цена: 72,73 ₴

