Стягування кабельне біле 9×1220 EH - K - 022 від торгової марки ElectroHouse застосовується при різних електромонтажних роботах. Його основне призначення - зв'язування електропроводів в пучки. Знаходить своє застосування при багатьох інших монтажних роботах, оскільки вважається найбільш простим і надійним універсальним кріпленням. Хомут пластиковий має широке застосування у виробництві, господарстві, побуту і так далі. Виконаний з якісного поліамідного матеріалу - нейлону. Характеризується високоміцними, термостійкими, пружними і зносостійкими властивостями, тому переносить безліч впливів довкілля. Завдяки чому хомут стяжний може бути використаний як в приміщенні, так і на вулиці. Встановлюється дуже легко, при цьому не треба застосовувати ніяких додаткових інструментів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 1220 мм |
| Довжина стяжки | 1,22 м |
| Колiр | білий |
| Количество в упаковке | 100 шт. |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 9х1220 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 9 мм |
- Цена: 1 577,11 ₴

