Стягування кабельне біле 4×400 EH - K - 009 від компанії ElectroHouse вважається найбільш універсальним виробом для здійснення різних монтажних робіт. Його основне призначення полягає в стяганні або зв'язуванні електропроводів в пучки. Також хомут пластиковий застосовний і для інших цілей, у тому числі і для маркіровки різних виробів. Широке застосування знаходить в промисловій сфері, в господарстві, побуті, будівництві. Встановити його не складе великих труднощів, з цим може впоратись абсолютно будь-яка людина, оскільки конструкція дозволяє виконати вільне і в той же час найнадійніше з'єднання. Робиться хомут стяжний з якісного матеріалу - гнучкого і зносостійкого нейлону, який також відрізняється своїми високими термостійкими властивостями. Може переносить температурні перепади, вібраційні і механічні впливи і т. д. Оскільки витримує і погодні умови, то може використовуватися і на вулиці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 400 мм |
| Колiр | білий |
| Количество в упаковке | 100 шт. |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 4х400 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Цена: 141,28 ₴

