Стягування кабельне 3.6x250 EH-B-0031 від торгової марки ElectroHouse потрібне при різних електромонтажних роботах. В основному його використовують для зв'язування електропроводів в пучки при прокладанні електрокабельних магістралей. Хомут пластиковий вважається надійним універсальним кріпленням. Можна ним користуватися і для інших цілей, в тому числі і при маркуванні продукції. Має широке поширення в промисловості, господарстві, побуті і так далі. Конструктивно складається з рифленої смуги з блокувальним замком. Створити з його допомогою кріплення не складе великих труднощів, з цим може впорається практично будь-яка людина і для цього не треба буде додаткових інструментів. Витримує зовнішні впливи, в тому числі і різні температурні режими, вібрації, механічні навантаження, вологість і так далі. Також хомут стяжний може переносити агресивне середовище і погодні умови, тому цілком можна скористатися ним на вулиці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 250 мм |
| Количество в упаковке | 100 шт. |
| Материал | Нейлон |
| Размер | 3.6х250мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 3,6 мм |
- Цена: 72,77 ₴

