Стягування кабельне біле 9×920 EH - K - 019 від виробника ElectroHouse служить як найнадійніше універсальне кріплення. По своєму головному призначенню, що можна зрозуміти з назви, застосовується для стягання електропроводів в пучки, але його можливо використати і для інших цілей. Часто хомут пластиковий використовується для маркіровки різної продукції. Широке застосування має у виробничій сфері, в побуті, будівництві, господарстві і так далі. Робиться з міцного, зносостійкого і термостійкого поліамідного матеріалу, який славиться своїми пружними властивостями. Хомут стяжний може переносити вологе і агресивне середовище, перепади температур, вібрації, механічні дії і так далі. Встановлюється без всяких проблем, оскільки має просту і безпечну конструкцію.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 920 мм |
| Довжина стяжки | 0,92 м |
| Колiр | білий |
| Количество в упаковке | 100 шт. |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 9х920 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 9 мм |
- Цена: 1 301,11 ₴

