
Ізоляційна стрічка Soft Flex синя 20 м
28,26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-PVCT-20BE
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 20 м |
| Додаткові характеристики | Матеріал: ПВХ |
| Електрична міцність, не менше | 6 кВ |
| Колiр | Синій |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Міцність при розтягуванні | 25 МПа |
| Розтягування | 240% |
| Серия | Soft Flex |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Толщина | 0,13 мм |
| Ширина | 17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 28,26 ₴
