
Ізоляційна стрічка Soft Flex Асорті 20 м
282,57 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-PVCT-20A
- +380 (50) 677-22-79
Ізоляційна стрічка Soft Flex Асорті 20 м EH-PVCT-20A бренду Electro House це набір ізоляційних ПВХ стрічок різних кольорів. Матеріал, з якого виготовлена ізоляційна стрічка є ефективним і надійним діелектриком, має високу міцність на розрив, еластичність і герметичність. Клейовий шар ізоляційної стрічки серії Soft Flex виробляється на основі натурального каучуку, має моментальну адгезію, завдяки чому міцно приклеюється до поверхонь з різних матеріалів. Вона пожежобезпечна, стійка до вологи, УФ-випромінювання. Не має різкого запаху, не токсична. Добре розтягується, що дозволяє надійно ізолювати з'єднання навіть складних форм. Не змінює характеристик при температурі −50 ... +70°C . Може бути застосована в приміщенні з нормальною вологістю, з підвищеною або поза приміщенням. Довжина кожного рулону - 20 м, ширина - 17 мм. Електрична міцність не менше 6 кВ при товщині 0,13 мм. Такий ізоляційний матеріал користується давньою заслуженою популярністю і відрізняється найширшою сферою застосування. Потрібний професійними електриками та домашніми майстрами. Застосовується для ізоляції електричних з'єднань, кольорового маркування, посилення і відновлення ізоляції проводів і кабелів, монтажу, дрібного побутового ремонту і багатьох інших цілей. Сертифікована в Україні й відповідає найвищим стандартам якості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 20 м |
| Додаткові характеристики | Матеріал: ПВХ |
| Електрична міцність, не менше | 6 кВ |
| Колiр | Асорті |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Міцність при розтягуванні | 25 МПа |
| Розтягування | 240% |
| Серия | Soft Flex |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Толщина | 0,13 мм |
| Ширина | 17 мм |
- Цена: 282,57 ₴
