
Компресор повітряний Forza FCD-25/300
5 999 ₴
- В наявності
- Код: DD0007009
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор повітряний FORZA FCD -25/300 потужний і надійний інструмент, який стане незамінним у майстернях і для промислових робіт. Це поршневий безмастильний компресор з прямим приводом, що гарантує довговічність та ефективність у роботі. Має високу продуктивність на вході -260 л/хв, що дозволяє працювати з різними інструментами та пристроями. Номінальний робочий тиск становить 8 бар, а потужність компресора — 1.1 кВт. Також до переваг компресора FORZA FCD -25/300 можна додати його компактність і високі технічні характеристики. Він має низький рівень шуму завдяки безмастильній конструкції і прямому приводу, що робить його зручним для використання в закритих приміщеннях. Можливість працювати при номінальному тиску 8 бар дозволяє ефективно використовувати компресор для різноманітних завдань - від надування шин до живлення пневматичних інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forza |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 25 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість транспортування | Да |
| Тиск | 8 Бари |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність компресора | 260 літр/хв |
| Робочий тиск | 8 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴

