Терморегулятор terneo b — для великих потужностей
Терморегулятор terneo b призначений для роботи із системами «тепла підлога» на основі електричного нагрівального кабелю. Особливістю цієї моделі є можливість застосовувати її із системами великої номінальної потужності (до 7000 ВА). Терморегулятор дозволяє підтримувати задане вами значення температури від 5 до 40 °С. А дані про температуру надходять від датчика, поміщеного в підлогу.
Зручність у керуванні
Для налаштування потрібних параметрів достатньо трьох кнопок. Цифровий екран відображає поточну температуру, а також спрощує навігацію в меню терморегулятора.
Легке підключення та монтаж
До комплекту постачання входить усе необхідне обладнання: терморегулятор і датчик температури зі з’єднувальним проводом довжиною 4 м. Монтаж відбувається в щиток на DIN-рейку шириною 35 мм.
Безпека передусім
Терморегулятор стійкий до перепадів напруги. Він захищений від перегріву: якщо температура всередині корпусу досягне 80 °С, пристрій вимкнеться. Для відновлення роботи температура повинна знизитись до 60 °С, а також потрібно натиснути будь-яку кнопку для розблокування терморегулятора. Корпус пристрою виготовлено з негорючого полікарбонату.
Універсальний терморегулятор
Ви можете застосовувати терморегулятор terneo b із нагрівальними кабелями більшості виробників, представлених на ринку. Пристрій також сумісний із цифровими (D18) датчиками температури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terneo |
| Страна производитель | Украина |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Максимальная температура регулирования | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Тип монтажа терморегулятора | На DIN-рейку |
| Область применения терморегулятора | Инфракрасные обогреватели, Теплый пол |
| Максимальная сила тока | 32 А |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дисплей | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | Проводной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 70 мм |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Длина соединительного кабеля регулятора | 4 м |
- Цена: 1 072 ₴
- Способ упаковки: картонная упаковка

