
5 м2. Інфрачервона плівка, електричний тепла підлога. Комплект Korea Heating 0,5 м ширина
2 400 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KH-305
- +380 (50) 677-22-79
Цей комплект включає в себе:
- 5 м2 інфрачервоної нагрівальної плівки KoreaHeating
- механічний терморегулятор RTC-70
- 2 кліпс (крокодил)
- 0,25 м бітумної мастики
Затискачі на один комплект: 50 грн.
Плівкова інфрачервона тепла підлога укладається без використання стяжки або плиткового клею безпосередньо під декоративні підлогові покриття:
- ковролін,
- лінолеум,
- ламінат,
- паркетна дошка.
Інфрачервоний плівковий тепла підлога - високотехнологічний продукт, виготовлений на основі карбонової нагрівальної плівки, забезпечує економічність і безпека систем обігріву у поєднанні із зручністю і простотою використання, служить для забезпечення швидкого і рівномірно прогріву декоративних покриттів та підтримання комфортної температури в приміщенні. Для монтажу плівкових теплих підлог не потрібно робити стяжку, їх легко змонтувати і підключити самостійно.
Тепла підлога, потужністю 220 Вт/м. кв. призначений для основного і комфортного обігріву в будь-яких приміщеннях, в тому числі з підвищеними тепловтратами (приміщення на першому і останньому поверхах, лоджії, балкони, дачі).
Укладається інфрачервона підлога на тепловіддзеркалюючий підкладку, потім стелиться плівка, підключаються проводи й терморегулятор. Поверх укладається підлогове покриття. Термін служби такого виробу становить не менше 15 років. Більше інформації ви можете дізнатися у консультантів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korea Heating |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Максимальна споживана потужність | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 50 град. |
| Температура плавлення термоплівки | 265 град. |
| Ширина плівки | 500 мм |
| Товщина плівки | 0.34 мм |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | тепла підлога |
| Напруга мережі | 220 |
- Ціна: 2 400 ₴/кв.м
