
ElectroHouse LED лампа MR16/4100K/8W 720Lm/120° (для точкових світильників)
41,47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-LMP-8MR16
- +380 (50) 677-22-79
LED лампа для точкових світильників MR16 8W EH-LMP-8x16 від торгової марки ElectroHouse призначений для організації додаткового освітлення у вашому приміщенні. Може вікорістовуватіся для підсвічування робочої зони, темних кутів і інших місць в кімнаті. Це компактний пристрій є дуже ефективним, так як успадкувало всі переваги LED-технологій. Такі лампи випромінюють рівний білий світловий потік без мерехтінь і зовсім не перегріваються під час роботи. Також важливо відзначити, що вони споживають набагато менше енергії, ніж інші види освітлювальних приладів. Також варто згадати їх екологічність: вони не містять ртуть та інші небезпечні речовини. Продукція нашої компанії виготовлена з найбільш якісніх матеріалів і відповідає світовим стандартам якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | GU5.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.004 кг |
| Габаритні розміри, мм | 67×55×55 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут розсіювання | 120 |
| Напруга живлення | 180 – 260 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Світловий потік | 720 Лм |
| Температура свічення | 4100К |
| Термін експлуатації ламп | 50000 г |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Тип лампи | MR16 |
| Форма колбі | Крапка |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
- Ціна: 41,47 ₴
