
ElectroHouse LED лампа “шар” E27/4100K/5W 450Lm /180° G45
37,37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-LMP-1262
- +380 (50) 677-22-79
Лампа світлодіодна круглої форми E27 5W G45 EH-LMP-1262 від торгової марки ElectroHouse цє енергозберігаючий електропристрій, який застосовується для освітлення різних приміщень. Незважаючи на її невеликі розміри вона володіє ефективним і дуже яскравим світловим потоком 450Lm. Випромінює м'який білий світ, який сприятливо сприймає ваш зір. Виготовлена з високоякісних матеріалів за сучасними технологіями. Має величезний ресурс служби - до 50000 годин, а при стабільній роботі електромережі може прослужити ще довше. Її можливо використовувати при низьких і високих температурах. Завдяки своїй круглій формі вона дозволяє висвітлювати навколо себе область з розгорнутим кутом 180 градусів. При експлуатації не нагрівається і при скачках напруги не мерехтить, а продовжує і далі бездоганно працювати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0266 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 180 |
| Напруга живлення | 180 – 260 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Світловий потік | 450 Лм |
| Температура свічення | 4100К |
| Термін експлуатації ламп | 50000 г |
| Форма колбі | Куля |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
- Ціна: 37,37 ₴
