
ElectroHouse LED лампа гриб E14/ 4100K / 4W 360Lm /220° R39
53,63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-LMP-R39
- +380 (50) 677-22-79
Лампа світлодіодна EH-LMP-R39 від торгової марки ElectroHouse це енергозберігаючий електропристрій, який застосовується для освітлення різних приміщень. Незважаючи на її невеликі розміри вона володіє ефективним і яскравим світловим потоком в 360 Lm. Випромінює м'яке нейтральне світло (колірна температура 4100 К), яке сприятливо сприймає ваш зір. Виготовлена з високоякісних матеріалів за сучасними технологіями. Має величезний ресурс служби - 50000 годин і дворічну гарантію, а при стабільній роботі електромережі може прослужити ще довше. Її можливо використовувати при низьких і високих температурах. Завдяки своїй формі вона дозволяє висвітлювати навколо себе область з розгорнутим кутом 220 градусів. При експлуатації не нагрівається, тому що має поліпшену тепловіддачу. Цей виріб стійкий до перепадів напруги і при скачках напруги не мерехтить, а продовжує і далі бездоганно працювати. Ще однією корисною властивістю цього виробу є сумісність з вимикачами з підсвічуванням. Ця лампа є не тільки надійної але ще економічною (її потужність всього 4 W), та безпечною - адже вона не містить шкідливих речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0182 кг |
| Висота | 7см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр | 3,9 см |
| Колір колбі | Білий |
| Напруга живлення | 170 - 265 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Світловий потік | 360 Лм |
| Температура свічення | 4100К |
| Термін експлуатації ламп | 50000 г |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип лампи | R39 |
| Форма колбі | Рефлекторна |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
- Ціна: 53,63 ₴
