
ElectroHouse Вимикач перехресний Enzo EH-2258
83,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-2258
- +380 (50) 677-22-79
Вимикач перехресний EH2258 торгової марки ElectroHouse серії Enzo відповідає вимогам навіть самого вибагливого покупця і стане прекрасним рішенням для вашого будинку, завдяки класичному дизайну, функціональності і безпеки. Він розрахований на роботу в мережі 220-250 В і силу струму 16 А. Це пристрій має клас захисту IP22. Пристрої цієї серії виконані в білому кольорі, тому підійдуть до будь-якої колірної гамі Вашого інтер'єру єру. Перехресний вимикач використовується, коли необхідно організувати керування джерелами світла з різних точок і може можуть застосовуватися для з'єднання єднання електричних ланцюгів побутового та комерційного призначення та передбачає використання спільно з вже встановленими прохідними вимикачами. Також пристрій відрізняється надійністю і тривалим терміном експлуатації - гарантована кількість циклів 40000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 85,2 гр. |
| Вид електрофурнітури | Вимикач перехресний |
| Висота | 8,4 см |
| Довжина (висота) | 8,4 см |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колір | Білий |
| Кількість постів / клавіш | 1 |
| Кількість робочих циклів | 40 000 |
| Напруга живлення | 220-250 В |
| Номінальний струм | 16 А А |
| Тип електрофурнітури | Вимикач |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 3,6 см |
- Ціна: 83,60 ₴
