
ElectroHouse кабельна Стяжка біла 8х500мм./100шт./п
454,37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-K-024
- +380 (50) 677-22-79
Стяжка кабельная белая 8×500 EH-K-024 от изготовителя качественной электропродукции ElectroHouse - практически универсальное средство для фиксации, потому что находит применение при монтаже в разных сферах деятельности. Можно использовать в помещении и на открытом воздухе, потому что выдерживает много внешних воздействий, в том числе перепады температур, большое солнечное излучение, атмосферные осадки, вибрации и т. д. Изготовлена из материала, на основе УФ-стабилизированного полиамида - нейлона. По конструктивним особливостям складається з гладкої смуги із закругленими краями і ребристою поверхнею і містить блокувальний замок, який не має зворотного ходу. Завдяки своїм характеристикам безпечна і довговічна при експлуатації, не пере ізоляцію електропроводів. Придбати стяжку кабельну від компанії ElectroHouse можна у нас на сайті за недорогу приємну вартість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 500 мм |
| Довжина стяжки | 0,5 м |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 8х500 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 454,37 ₴
