
LED лампа VIDEX G4e 2W G4 4100K
81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- +380 (50) 677-22-79
LED лампа VIDEX G4e 2W G4 4100K призначена для акцентного і декоративного освітлення приміщень, та врізних, точкових або меблевих світильників. Тут вже все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісне рівне світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості
- Енергоефективність освітлення 90% (A +).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 220 до 240В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Стійкий до великої кількості вмикань та вімікан (100 000). Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (90 Лм/Вт). Світловий потік - 180Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>90Ra) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 300°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-G4e-02224 |
| Вага | 5г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Кут розсіювання | 300° |
| Кількість у коробі | 200шт |
| Максимальна сила струму | 18mA |
| Матеріали | Полікарбонат |
| Пружка | AC 220-240 V |
| Потужність | 2 W |
| Ресурс роботи | 20000г |
| Робоча температура | -25°С + 50 °С |
| Розміри | 16mm x 44mm |
| Світловий потік | 180 Lm |
| Тип цоколя | G 4 |
| Формфактор | G4 |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820118295725 |
| Якість світла | Ra > 90 |
- Ціна: 81 ₴


