
IP20 Розетка зовнішня одинарна із заземленням біла VIDEX BINERA
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розетки VIDEX BINERA дозволяють створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які завдання ергономіки та естетики. Розетки VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VF-BNS21G-W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Заземлення | + |
| Кількість у внутрішньому коробі | 12шт |
| Кількість у коробі | 120шт |
| Матеріали | Поліамід, полікарбонат, залізо, бронза, срібло |
| Модифікація | Одинарна |
| Пружка | 250 V |
| Розміри | 68 мм х 68 мм х 42мм |
| Серія | BINERA |
| Сила струму | 16А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Товщина кабелю | 0,2-2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴




