
Консольний світильник SMD Lemanso 30 W 3000 LM 6500 K 1KV сірий/CAB61-30
952,65 ₴
- В наявності
- Код: 332529
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Характеристики | |
| Тип світильника (туара) | Консольний (на стовп) • Світлодіодний світильник • Герметичний • • |
| Напруга живлення | 180 - 265В |
| Електрична потужність | 30 Вт |
| Колір | Сірий |
| Колір світіння | Холодний (6500 к) |
| Світловий потік | 2710 - 3000 Лм |
| Технічні особливості | Захист від блискавки |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Матеріал | Алюміній • Термоскло |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 30 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 952,65 ₴



