
Чорна ізострічка 21 м
28,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1820
- +380 (50) 677-22-79
Зараз ми хочемо надати для Вашої уваги один з наших продуктів, який знаходиться на сайті нашої компанії ElectroHouse, - це ізоляційна стрічка ПВХ 0,15мм х 18мм х 21м, чорного кольору. Це електровстановлювальне пристосування характеризується своєю універсальністю і класичними зовнішніми параметрами. Клейка стрічка такого типу виконана в чорній колірній палітрі. Завдяки такому забарвленню, у Вас з'явиться можливість використати її в найрізноманітніших ситуаціях, де потрібно непомітне і мінімальне коригування. Ізоляційна стрічка має високу міру безпеки в експлуатаційному процесі, оскільки не піддається до ультрафіолетових випромінювань і займань, має хорошу адаптацію в холодних кліматичних умовах, дуже стійка до води і різних видів олій, а так само без запаху. Відповідає директиві, що обмежує вміст шкідливих речовин, будучи екологічно безпечною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 21 м |
| Колір | Чорний |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,17 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 28,26 ₴

