
Ліхтарик з боковим світлом та акумулятором Сірий
564,72 ₴
- В наявності
- Код: EH-FL-G10
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір | Сірий |
| Тип діода | COB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1800 mAh |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист (IP) | IP54 |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність | 10 Вт |
| Розмір | 125х27х27 мм |
| Технічні особливості | Функція powerbank |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564,72 ₴


