
Ліхтарик ручний з акумулятором
268,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-F25
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Тип діода | COB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист (IP) | IP54 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Напруга | 100-240В |
| Потужність | 1 Вт |
| Світловий потік | 180 Лм |
| Технічні особливості | Функція димування |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268,36 ₴


