
Кружка туристична (складна/силіконова), кружка похідна силіконова складана. Колір: рожевий
466,56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TNSy5000515
- +380 (50) 677-22-79
Силіконовий складний кухоль
Портативна складана чашка з кришкою Collapsible виготовлена з харчового термостійкого силікону. Оригінальним рішенням від здавлювання та для зручного тримання силіконової чашки є жорсткий пластиковий обідок, який дозволить не обпалити пальці, якщо напій занадто гарячий і запобігає його проливанню
Кришка щільно закриває чашку, забезпечуючи герметичність та утримуючи тривалий час температуру напою.
Силіконова чашка зручно складається, при цьому висота у складеному вигляді складає всього 6 см, її можна навіть покласти в кишеню. Портативний та легкий силіконовий гурток підходить для активного використання під час занять спортом, туризму, кемпінгу, відпочинку на природі, прогулянок, подорожей та зустрічей.
Це ідеальна чашка на всі випадки життя.Прекрасний подарунок і не замінна річ у дорозі.
- Розмір у складеному вигляді: 6х8,8 см
- Обсяг: 350мл
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: термостійкий силікон, харчовий пластик
- Кришка: теплоізоляційна
- Розмір: 14 х 9 см
- Можно мити в посудомийній машині
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія: | 1 рік |
| Діапазон робочих температур, C°: | -40 +40 |
| Індекс передавання кольору: | CRI>80 |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Розмір (ширина ⁇ висота ⁇ товщина): | 152*124*32 мм (без ДД) |
| Світловий потік | 2500 Лм |
| Термін служби | 30000 год лет |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір світіння | м'яке холодне світло (6500 К) |
- Ціна: 466,56 ₴


