
Лампа світлодіодна LED Bulb-A60-12W-E27-220V-6500K-1100L ICCD (шар) TNSy
50,47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5000255
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки год |
| Індекс передавання кольору: | CRI>80 |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір (висота ⁇ ширина): | 112*60 мм |
| Світловий потік | 1100 Лм |
| Термін служби | 30000 год лет |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип колби: | A60 |
| Тип лампи | LED |
| Кут розсіювання | 240° |
| Колір світіння | Холодне світло (6500 К) |
| Частота | 50-60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50,47 ₴






