
Світильник LED LPP-AS-600-6500K-18W-220V-1500L-IP65 (ЛПП 2х600) TNSy
251 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5000262
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантій термін: | 2 роки |
| Індекс передавання кольору: | CRI>80 |
| Монтаж | Універсальний (накладний/підвісний) |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 1500 Лм |
| Термін служби | 30000 лет |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Кут розсіювання | 160° |
| Колір світіння | Холодне світло (6500K) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴





