
Прожектор LED 200W ECO Slim 220 V 14000 Lm 6500 K IP65 TNSy
1 151,64 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5000241
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія: | 1 рік |
| Діапазон робочих температур, C°: | -40 +40 |
| Індекс передавання кольору: | CRI>80 |
| Потужність | 200 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Розмір (ширина ⁇ висота ⁇ товщина): | 350*303*35 мм |
| Світловий потік | 14000 Лм |
| Термін служби | 30000 год лет |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір світіння | м'яке холодне світло (6500 К) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 151,64 ₴

