
Наконечник мідно-алюмінієвий DTL 095/12 TNSy
66,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5501085
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник DTL 095/12 мідно-алюмінієвий TNSy — призначений для віконцювання багатожильних мідних дротів для виключення гальванічного ефекту,
що виникає у разі прямого з'єднання міді та алюмінію. Метод фіксації наконечника на дроті — через опресування. Матеріал мідь і алюміній.
Габаритні розміри:

що виникає у разі прямого з'єднання міді та алюмінію. Метод фіксації наконечника на дроті — через опресування. Матеріал мідь і алюміній.
Габаритні розміри:

| øE | øD | ød | H | L | L1 |
| 12,5 | 21,0 | 13,5 | 28,0 | 112,0 | 50,0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, Лет: | 5 |
| Діаметр монтажного отвору: | 12.5 мм |
| Діаметр отвору для жили: | 13.5 мм |
| Довжина гільзи або муфти: | 50 мм |
| Матеріал | Мідноалюмінієвий |
| Номінальна напруга | 10000 В В |
| Температура експлуатації: | от – 40 до + 80 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66,30 ₴



