
Наконечник мідно-алюмінієвий DTL 025/8 TNSy
19,47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5501081
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник DTL 025/8 мідно-алюмінієвий TNSy — призначений для віконцювання багатожильних мідних дротів для виключення гальванічного ефекту,
що виникає у разі прямого з'єднання міді та алюмінію. Метод фіксації наконечника на дроті — через опресування. Матеріал мідь і алюміній.
Габаритні розміри:

що виникає у разі прямого з'єднання міді та алюмінію. Метод фіксації наконечника на дроті — через опресування. Матеріал мідь і алюміній.
Габаритні розміри:

| øE | øD | ød | H | L | L1 |
| 8,5 | 12,0 | 7,0 | 18,0 | 75,0 | 34,0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, Лет: | 5 |
| Діаметр монтажного отвору: | 8.5 мм |
| Діаметр отвору для жили: | 7.0 мм |
| Довжина гільзи або муфти: | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 10000 В В |
| Температура експлуатації: | от – 40 до + 80 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,47 ₴



