
Нічник місяць, який світиться Moon Lamp 13 см
19,51 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TNSy5500798
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристика: Нічник Місяць Moon lamp 13 см
- Тип: нічник-світильник;
- Виконаний за допомогою інноваційної технології 3D-друку;
- В точності повторюють рельєф цього Місяця;
- За допомогою дотику змінюйте кольори свічення;
- Лампа не нагрівається, її можна класти в ліжко, носити в руках;
- Робота: від USB кабелю;
- Вхідна напруга: DC 3.7 Ст;
- Діаметр: 13 см.
Комплектація: Нічник Місяць Moon lamp 13 см
- Світильник – 1 шт.;
- Кабель – 1 шт.;
- Упаковка: заводська коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | R&B |
| Підсвічування | Ні |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діелектрична міцність: | 1500VAC, 1 минута |
| Кількість кнопок | 1 |
| Кількість контактів | 4 |
| Кількість циклів | 10000 |
| Максимальна робоча напруга | 220-240V |
| Номінальний робочий струм: | 20A 125V AC; 16A 240V AC |
| Розміри отвору для монтажу: | 30*22 |
| Опір контакту: | 35m Ω max |
| Ступінь захисту | IP00 |
| Функції | ON - OFF |
| Підсвітка | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,51 ₴
