
Багатобарвний магнітний конструктор Buckyballs n Buckybars, 64 деталі, Магнітний конструктор
46,52 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TNSy5500800
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний конструктор Buckyballs & Buckybars (варіанти назви – Бакібарс, майстер неокуб) – це антистрес для дорослих чи іграшка для дітей шкільного віку. Виглядає досить солідно – всі деталі металеві, покриті фарбою червоного, синього, бірюзового та фіолетового кольорів.
Уявляє собою щось середнє між неокубом і магнітним конструктором.
Комплектація: 36 магнітних паличок (довжина – 23 мм, діаметр – 4 мм) та 27 металевих кульок (діаметр – 8 мм).
Упаковано в металеву коробку 88x60x18 мм.
Має дрібні деталі, тому не підходить для маленьких дітей!
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діелектрична міцність: | 1500VAC, 1 минута |
| Кількість кнопок | 1 |
| Кількість контактів | 4 |
| Кількість циклів | 10000 |
| Максимальна робоча напруга | 220-240V |
| Номінальний робочий струм: | 20A 125V AC; 16A 240V AC |
| Розміри отвору для монтажу: | 25,5*25 |
| Опір контакту: | 35m Ω max |
| Ступінь захисту | IP00 |
| Функції | ON - OFF |
| Підсвітка | False |
| Основні | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46,52 ₴
