
Електроплита DOMOTEC MS-5811 1500, переносна настільна електроплита, електроплита на 1 конфорку
25,25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TNSy5500811
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Працездатність електроплити Domotec MS-5811 1500W регулюється за допомогою механічного перемикача. Має одну конфорку зі спіральним нагрівальним елементом.
Ніжки не ковзають поверхнею – вони прогумовані, завдяки чому ви з комфортом зможете експлуатувати цей прилад.
У приладу зручне, інтуїтивно зрозуміле керування. Приємний, стильний дизайн.
Характеристики електроплити:
- Компактна, не займе багато місця;
- Надійне покриття, зручне для чищення;
- Потужний спіральний нагрівальний елемент;
- Зручний перемикач з 5-ма температурними режимами;
- Потужність конфорки: 1500 Вт;
- Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
- Кількість конфорок: 1;
- Регульований термостат;
- Світлова індикація роботи;
- Прогумовані ніжки;
- Покриття робочої поверхні: емаль;
- Управління: механічне;
- Кількість режимів: 5;
- Харчування: 220V;
- Діаметр конфорки: 155 мм;
- Вага: 1.2 кг;
- Розмір коробки: 215 x 215 x 60 мм.
Комплектація:
- Електропліта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Підсвічування | Так |
| Підсвітка | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діелектрична міцність: | 1500VAC, 1 минута |
| Кількість кнопок | 2 |
| Кількість контактів | 6 |
| Кількість циклів | 10000 |
| Максимальна робоча напруга | 220-240V |
| Номінальний робочий струм: | 20A 125V AC; 16A 240V AC |
| Розміри отвору для монтажу: | 28,5*22 |
| Опір контакту: | 35m Ω max |
| Ступінь захисту | IP00 |
| Функції | ON - OFF |
| Колір | Жовтий, Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25,25 ₴
