
KCD2-3101N R+R+R/B 220 V Перемикач 3 клов. червоний з підсвіткою TNSy
39,41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5500821
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | R&B |
| Підсвічування | Так |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діелектрична міцність: | 1500VAC, 1 минута |
| Кількість кнопок | 3 |
| Кількість контактів | 9 |
| Кількість циклів | 10000 |
| Максимальна робоча напруга | 220-240V |
| Номінальний робочий струм: | 20A 125V AC; 16A 240V AC |
| Розміри отвору для монтажу: | 35*29,5 |
| Опір контакту: | 35m Ω max |
| Ступінь захисту | IP00 |
| Функції | ON - OFF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39,41 ₴
