
Алкотестер цифровий з мундштуками
37,61 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TNSy5500785
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цифровий алкотестер з мундштуками являє собою компактну модель алкометра для персонального використання. Продувка в даному алкотестері проводиться за допомогою змінних мундштуків, що вигідно відрізняє цю модель від конкурентів. Мундштуки є багаторазовими. Вони виготовлені з пластмаси та легко піддаються миття, що дозволяє значно економити кошти на придбання мундштуків.
Особливості:
- Діапазон вимірювання: від 0,0 до 1,9 проміле
- Похибка: 0,1 проміле (результат округляється лише у більшу сторону)
- Результат вимірювання відображається у промілі
- Продування приладу здійснюється за допомогою змінних мундштуків
- Присутня функція автоматичного вимкнення
- Процес вимірювання супроводжується звуковими сигналами
- Можливість використання як брелока
Характеристики:
- Тип: Персональні алкотестери
- Продування: Алкотестери з мундштуком
- Живлення: від 2 алкалінових мікро-пальчикових батарейок типу ААА (в комплект не входять)
- Датчик: Напівпровідниковий
- Діапазон вимірювання: від 0,0 до 1,9 проміле
- Час виходу в режим готовності: 10 сек
- Робоча температура: 5 – 40 С
- Пам’ять: Ні
- Дискретність шкали: 0,01
- Розміри алкотестера: 110 х 70 х 25 мм
- Колір: чорний
Комплектація:
- Тестер алкоголю
- Мундштуки – 5 шт.
- Інструкція
- Коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B&B |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діелектрична міцність: | 1500VAC, 1 минута |
| Кількість кнопок | 1 |
| Кількість контактів | 6 |
| Кількість циклів | 10000 |
| Максимальна робоча напруга | 220-240V |
| Номінальний робочий струм: | 20A 125V AC; 16A 240V AC |
| Підсвітка | Немає |
| Розміри отвору для монтажу: | 28,5*21 |
| Опір контакту: | 35m Ω max |
| Ступінь захисту | IP00 |
| Функції | (ON)-OFF-(ON) |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37,61 ₴
