
Магнітний конструктор Нео NeoCube Різнокольоровий, магнітна іграшка неокуб
27,89 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TNSy5500791
- +380 (50) 677-22-79
Neocube моментально викликає живий інтерес у всіх оточуючих. З його допомогою можна створити не тільки фігури, але й різні візерунки, як двовимірні, так і тривимірні. Куб з магнітних кульок отримав світове визнання ще в 2008 році, але, за цей час, він не тільки не втратив своїх шанувальників, але і примножив їх. Кількість фанів цієї іграшки зростає щодня. І це не просто! Переконайтеся в цьому!
Іграшка-конструктор, що складається з 216 намагнічених кульок, які можна збирати у всілякі фігури. Знімає стрес, розвиває творчі здібності. До речі, з цих кульок виходять відмінні прикраси. Кулі покриті нікелем, для захисту від подряпин. Вони притягуються один до одного з великою силою настільки, що часом їх важко роз’єднати. Кулі зберігають намагніченість протягом багатьох років.
З Неокуба можна зібрати все, що тільки захочете, все, що зможете собі уявити.
Упаковка: сталева срібляста коробка з кришкою та м’яким ложементом усередині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | R&B |
| Підсвічування | Так |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діелектрична міцність: | 1500VAC, 1 минута |
| Кількість кнопок | 1 |
| Кількість контактів | 6 |
| Кількість циклів | 10000 |
| Максимальна робоча напруга | 220-240V |
| Номінальний робочий струм: | 20A 125V AC; 16A 240V AC |
| Розміри отвору для монтажу: | 28,5*21 |
| Опір контакту: | 35m Ω max |
| Ступінь захисту | IP00 |
| Функції | ON-OFF-ON |
- Ціна: 27,89 ₴
