
Кнопка APBB-22N "ПУСК-СТОП" TNSy
85,71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5500641
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кнопка APBB-22N "ПУСК-СТОП" — призначена для оперативного та зручного керування контакторами, магнітними пускачами та реле автоматики в ланцюгах змінного струму частотою 50 Гц, напругою до 660 В або постійного струму напругою до 400 В. Виріб складається з двох вузлів, а саме швидкознімної головки та контактного модуля. Контактна група чорного кольору — замикаюча (1з), коричневого кольору розмикаюча (1р).
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 56.0 мм |
| Глибина | 75.0 мм |
| Діаметр отвору | 22 мм |
| Кількість нормально закритих контактів: | 1 |
| Кількість нормально відкритих контактів: | 1 |
| Механічна зносостійкість | 0,3х10^6 циклів |
| Номінальна напруга ізоляції Ui: | 660 В |
| Номінальна напруга постійного струму — DC: | 24/48/110/220/440 В |
| Номінальна робоча напруга | 48/120/230/400/660 В |
| Номінальний струм контактів за AC 230 В: | 7.5 А |
| Номінальний струм контактів за AC 400 В: | 4.5 А |
| Номінальний струм контактів за AC 48 і 120 В: | 10.0 А |
| Номінальний струм контактів за AC 660 В: | 2.5 А |
| Номінальний струм контактів за DC 110 В: | 2.5 А |
| Номінальний струм контактів за DC 220 В: | 1.3 А |
| Номінальний струм контактів за DC 24 В: | 10.0 А |
| Номінальний струм контактів за DC 400 В: | 0.6 А |
| Номінальний струм контактів за DC 48 В: | 5.0 А |
| Споживаний струм лампи: | 1 мА |
| Розмір кнопки на передній панелі: | 56х30 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Температура експлуатації: | от -10 до +40 °C |
| Тип або спосіб під'єднання: | Гвинтове з'єднання |
| Тип лампи | Неонова лампа |
| Тип монтажу | Вбудований град. |
| Тип напруги: | Змінний/постійний (AC/DC) |
| Колір | Червоний/зелений |
| Ширина | 30.0 мм |
| Електрична зносостійкість: | 0.08 циклів за AC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85,71 ₴
