
Шина ізольована стійка "N" на DIN-рейку 6х9-10 TNSy
33,29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5500177
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина ізольована стійка "N" на DIN-рейку 6х9-12 — призначається для електричного та механічного з'єднання нульових, захисних і фазних провідників.
Шина виготовлена з шини з мідного сплаву, яка встановлена на ізолятор із сомозагасного пластику.
Експлуатаційні умови:
Габаритні розміри:

Шина виготовлена з шини з мідного сплаву, яка встановлена на ізолятор із сомозагасного пластику.
Експлуатаційні умови:
- температура довкілля від -40 до +50 °C;
- середнє значення відносної вологості не більш ніж 90%.
Габаритні розміри:

| L | L1 | C | F | W |
| 85 | 5 | 24,5 | 29 | 22,5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Користувальницькі характеристики | |
| pa_%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%bc%d0%b5%d1%80%d1%8b | 6х9 |
| pa_%d1%82%d0%b8%d0%bf-%d0%ba%d1%80%d0%b5%d0%bf%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d1%8f | На DIN-рейку |
| pa_%d1%82%d0%b8%d0%bf-%d1%83%d1%81%d1%82%d1%80%d0%be%d0%b9%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0 | Шина нульова N |
| Гвинти кріплення: | М4 |
| Висота мм: | 29,6 |
| Глибина, мм: | 22,5 |
| Довжина шини | 77 мм |
| Кількість контактів, шт. | 10 |
| Максимальний поперечний переріз провідника2: | 16/6 мм |
| Матеріал | Мідний сплав |
| Номінальна напруга | 400 В В |
| Номінальний струм | 100 А |
| Термін експлуатації, Лет: | 15 |
| Температура експлуатації: | -40...+50 °C |
| Тип поверхні | Необроблена |
| Типовидіння: | З DIN — ізолятором |
| Колір | Синій |
| Колір ізолятора: | Синій |
| Ширина, мм: | 72 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33,29 ₴

