
Затискач гвинтовий PE 15A 4-10 мм2 12 пар TNSy
27,51 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TNSy5500451
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Затискач гвинтовий PE 15A 4-10 мм2 12 пар — застосовується для з'єднання провідників, захищаючи дріт від пошкодження та унеможливлюючи замикання на корпус електроустановки.
Габаритні розміри:

Габаритні розміри:

| L | W | B1 | L1 | B | ø d |
| 138 | 23 | 8 | 12 | 17 | 4,6 |
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Допустимий тривалий струм, A: | 15 |
| Кількість пар | 12 |
| Максимальна робоча напруга Ue: | 400 В |
| Матеріал клеми та гвинтів: | Мідний сплав |
| Матеріал корпусу | Полиэтилен |
| Місце з'єднання: | Збоку (поперечне) |
| Номінальна напруга ізоляції Ui: | 450 В |
| Робоча температура | -10…+70 °C |
| Переріз багатожильного гнучкого дроту2: | 4-10 мм2 |
| Тип електричного з'єднання: | Гвинтове з'єднання |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27,51 ₴


