
Затискач гвинтовий PE 80A 10-25 мм2 12 пар TNSy
152,64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5500455
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Затискач гвинтовий PE 80A 10-25 мм2 12 пар — застосовується для з'єднання провідників, захищаючи дріт від пошкодження та унеможливлюючи замикання на корпус електроустановки.
Габаритні розміри:

Габаритні розміри:

| L | W | B1 | L1 | B | ø d |
| 204 | 33 | 14 | 18 | 27 | 7,0 |
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Допустимий тривалий струм, A: | 80 |
| Кількість пар | 12 |
| Максимальна робоча напруга Ue: | 400 В |
| Матеріал клеми та гвинтів: | Мідний сплав |
| Матеріал корпусу | Полиэтилен |
| Місце з'єднання: | Збоку (поперечне) |
| Номінальна напруга ізоляції Ui: | 450 В |
| Робоча температура | -10…+70 °C |
| Переріз багатожильного гнучкого дроту2: | 10-25 мм2 |
| Тип електричного з'єднання: | Гвинтове з'єднання |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152,64 ₴


