
Затискач гвинтовий PE 30A 6-16 мм2 12 пар TNSy
34,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5500453
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Затискач гвинтовий PE 30A 6-16 мм2 12 пар — застосовується для з'єднання провідників, захищаючи дріт від пошкодження та унеможливлюючи замикання на корпус електроустановки.
Габаритні розміри:

Габаритні розміри:

| L | W | B1 | L1 | B | ø d |
| 165 | 26 | 10 | 14 | 19 | 5,7 |
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Допустимий тривалий струм: | 30 А |
| Кількість пар | 12 |
| Корпус | Білий |
| Максимальна робоча напруга Ue: | 400 В |
| Матеріал клеми та гвинтів: | Білий |
| Матеріал корпусу | Полиэтилен |
| Місце з'єднання: | Збоку (поперечне) |
| Номінальна напруга ізоляції Ui: | 450 В |
| Робоча температура | -25…+85 °C |
| Переріз багатожильного гнучкого дроту2: | 6-16 мм2 |
| Тип електричного з'єднання: | Гвинтове з'єднання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34,16 ₴


