
Затискач гвинтовий PE 10A 2,5-6 мм2 12 пар TNSy
21,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5500450
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Затискач гвинтовий PE 10A 2,5-6 мм2 12 пар — застосовується для з'єднання провідників, захищаючи дріт від пошкодження та унеможливлюючи замикання на корпус електроустановки.
Габаритні розміри:

Габаритні розміри:

| L | W | B1 | L1 | B | ø d |
| 128 | 21 | 8 | 11 | 16 | 4,2 |
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Допустимий тривалий струм: | 10 А |
| Кількість пар | 12 |
| Корпус | Білий |
| Максимальна робоча напруга Ue: | 400 В |
| Матеріал клеми та гвинтів: | Мідний сплав |
| Матеріал корпусу | Полиэтилен |
| Місце з'єднання: | Збоку (поперечне) |
| Номінальна напруга ізоляції Ui: | 450 В |
| Робоча температура | -25…+85 °C |
| Переріз багатожильного гнучкого дроту2: | 2,5-6 мм2 |
| Тип електричного з'єднання: | Гвинтове з'єднання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,35 ₴

