Наконечник гільза без ізоляції EN16-12 — торгової марки TechnoSystems призначений для з'єднання або віконцювання дротів і кабелю з мідними або алюмінієвими жилами в електричних ланцюгах змінного та постійного струму.
Переваги:
Розміри:

Переваги:
- Простий і швидкий монтаж багатодротових дротів під час під'єднання різного електрообладнання.
- Надійність електричного контакту.
- Декілька варіантів довжини втулки для одного перерізу.
- Розширений діапазон температури експлуатації проти ізольованих наконечників із можливістю використання з провідниками з термостійкою ізоляцією.
Розміри:
| øD | 6,2 |
| ød | 5,8 |
| øD1 | 7,1 |
| L | 12,0 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина гільзи | 12 мм |
| Матеріал контактної частини: | Мідь |
| Номінальна напруга | 400 В В |
| Номінальне поперечне переріз2: | 16 мм |
| Термін експлуатації, Лет: | не менш ніж 5 |
| Температура експлуатації: | от -40 до +80 °C |
| Тип | Наконечник-гільза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105,96 ₴


