
Лампа світлодіодна LED MR16-5W-GU5, 3-220V-4000K-450L ICCD TNSy
41,18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5000047
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | GU5.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 рік год |
| Індекс передавання кольору: | CRI>80 |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 180-240 В |
| Розмір (висота ⁇ ширина): | 55*50 мм |
| Світловий потік | 450 Лм |
| Термін служби | 30000 год лет |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип колби: | MR |
| Тип лампи | LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір світіння | Нейтральне біле світло (4000К) |
| Частота | 50-60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,18 ₴






