
Світильник LED Round Ceiling 18W-220V-1440L-4200K-IP65 (ЖКХ круг) TNSy
231,82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: TNSy5000104
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга живлення | 220-240В |
| Розмір (довжина ⁇ ширина ⁇ товщина): мм | 175х175х50 |
| Світловий потік | 1440 Лм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип світильника | LED |
| Кут розсіювання | 180° |
| Колір світіння | 4200K (Нейтральний-білий) |
| Частота | 50-60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231,82 ₴





